Adresar

Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje Primorsko-goranske županije

Splitska 2/II
HR-51000 Rijeka
Tel.: 051/351-772
Fax: 051/212-436
E-mail: zavod@pgz.hr
OIB: 08444936466

Adam Butigan, mag.ing.geod.
Ravnatelj
Ured: 208
Tel.: 351-772
E-mail: adam.butigan@pgz.hr 

Orhida Erny, dipl.iur.
Pomoćnica ravnatelja (za pravne, opće i financijske poslove)

Ured: 205
Tel.: 351-762
E-mail: orhida.erny@pgz.hr

Duško Dobrila, dipl.ing.arh.
Pomoćnik ravnatelja (za prostorno uređenje)
Ured: 214
Tel.: 351-741
E-mail: dusko.dobrila@pgz.hr
 
SLUŽBA ZA PROSTORNO UREĐENJE

Gorana Ljubičić, dipl.ing.arh. Ured: 212
Tel.: 351-763
E-mail: gorana.ljubicic@pgz.hr
 
Gordana Uroda, dipl.ing.arh. Ured: 217
Tel.: 351-753
E-mail: gordana.uroda@pgz.hr
 
Mirjana Marinić, dipl.ing.arh. Ured: 215
Tel.: 351-765
E-mail: mirjana.marinic@pgz.hr
 
Sanja Turk, dipl.ing.arh. Ured: 211
Tel.: 351-773
E-mail: sanja.turk@pgz.hr
 
Vana Rodin Kružić, dipl.ing.arh. Ured: 213
Tel.: 351-758
E-mail: vana.rodin.kruzic@pgz.hr
 
ODSJEK ZA INFORMACIJSKI SUSTAV I DOKUMENTACIJU

Jasna Doričić
, str.spec.ing.aedif.
Voditeljica Odsjeka
 
Ured: 202
Tel.: 351-769
E-mail: jasna.doricic@pgz.hr

Jasna Juretić
, dipl.ing.građ.

Ured: 201
Tel.: 351-742
E-mail: jasna.juretic@pgz.hr
 
Ines Tomadin, dipl.ing.geod. Ured: 201
Tel.: 351-754
E-mail: ines.tomadin@pgz.hr
 
Dado Jakupović, mag.geogr. Ured: 221
Tel.: 351-747
E-mail: dado.jakupovic@pgz.hr
 
SLUŽBA ZA INFRASTRUKTURU
 
Mirjana Mamić, dipl.ing.građ.
Načelnica Službe
 
Ured: 203
Tel.: 351-750
E-mail: mirjana.mamic@pgz.hr
 
Vedrana Petrović, mag.oec.
spec. za marketing
menedžment
Ured: 204
Tel.: 351-777
E-mail: vedrana.petrovic@pgz.hr
 
Vedran Radić, dipl.ing.građ. Ured: 204
Tel.: 351-757
E-mail: vedran.radic@pgz.hr
 
ODSJEK ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE

Anita Vuković, bacc.admin.publ. Ured: 209
Tel.: 351-819
E-mail: anita.vukovic@pgz.hr
 
Tihana Kajić, bacc.oec. Ured: 210
Tel.: 351-807
E-mail: tihana.kajic@pgz.hr
 
Elena Bratović
Administrativna tajnica
Ured: 207
Tel.: 351-772 i 351-811
E-mail: elena.bratovic@pgz.hr